No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Hypernova končí, budovu by chceli prenajať

hypernovaHypernova, jeden z prvých hypermarketov v Rimavskej Sobote, zatvára svoju prevádzku. Pre Rimava.sk to potvrdil aj Ľuboš Žinčík, marketingový riaditeľ Terno Group k.s., pod ktorú patrí sieť predajní Hypernova.Ako ďalej uviedol, budovu hypermarketu majú v pláne ponúknuť do prenájmu. „ Momentálne o tom rokujeme. Zatiaľ nemáme vybraných uchádzačov, keďže prevádzky fungujú do konca júna,“ dodal Žinčík.

Dôvod zatvorenia je podľa riaditeľa obchodnej spoločnosti Kamila Špendlu, neefektívnosť pôsobenia prevádzok v niektorých regiónoch. Okrem rimavskosobotského hypermarketu ukončia svoje predajné aktivity aj prevádzky v Bardejove, Spišskej Novej Vsi, Michalovciach, Leviciach, Nových Zámkoch a vo Zvolene. „Cítime zodpovednosť k svojim zamestnancom v týchto prevádzkach, preto sa budeme snažiť pomôcť im s ich ďalším uplatnením,“ povedal Špendla a dodáva, že čerpacie stanice Hypernova, ktoré sú súčasťou Terno Group k.s. a týkajú sa dotknutých miest ostávajú naďalej v prevádzke.

Väčšina prevádzok, ktoré v súčasnosti sídlia v rimavskosobotskej Hypernove, má byť podľa našich informácií presťahovaná do neďalekého Family centra.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross