No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Koncert Lucie Bílej už v sobotu v Dome kultúry

lucie-bila-1Niekoľkonásobná držiteľka Zlatého slávika Lucie Bíla, ktorá nedávno oslávila svoje jubileum veľkolepými koncertmi, zavíta do Rimavskej Soboty. Čarovnú predvianočnú atmosféru ponúkne svojim priaznivcom počas takmer dvojhodinového koncertu s názvom BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ JUBILEUM. Účinkovať bude spolu s orchestrom a speváckym zborom Petra Maláska v sobotu, 3. decembra o 19.00 hod., v divadelnej sále Domu kultúry.

„Bolo viacej variant, kde sa koncert uskutoční. Nakoniec sa ako najlepšia a definitívne posledná možnosť ukázala divadelná sála Domu kultúry,“ povedala Tatiana Koniarová z MsKS, ktoré koncert Lucie Bílej organizuje. S presunom koncertu súvisí i ďalšia podstatná informácia, ktorou je cena vstupenky. S platnosťou od utorka, 15. novembra, si môžu záujemcovia o koncert lístky zakúpiť už len za 39€. Podľa Koniarovej sumu vypočítala agentúra vzhľadom na celkovú kapacitu sály a náklady súvisiace s koncertom. Lístky, ktoré si ľudia zakúpili do uvedeného dátumu zostávajú v platnosti. „Ospravedlňujeme sa za prípadné problémy spôsobené zmenami, ktoré vyvstali v priebehu organizovania, všetko sa snažíme vyriešiť ku spokojnosti návštevníkov koncertu,“ uzavrela Koniarová.

Vďaka svojmu mimoriadnemu talentu, humoru, bezprostrednému vystupovaniu, ale aj zmyslu pre pomoc tým, ktorí ju naozaj potrebujú, sa Lucie Bílá radí medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti tejto krajiny. Iste aj vďaka týmto faktom je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení - televíznych Cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby (predtým Gramy) a mnohých ďalších významných ocenení.

lucie-bila

Zdroj: Rimava.sk, MsKS Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross