No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Sériu TRANSISTOR podujatí ukončí skvelá skateboardová súťaž

skateboardV piatok, 5. júla, sa zavŕši séria Transistor podujatí, ktorá podporuje kultúru mladých ľudí. Podujatie sa uskutoční v skate parku Načo štýl v areáli Amfiteátra v Rimavskej Sobote. „Pozvanie prijali okrem športovcov z Rimavskej Soboty aj jazdci z iných slovenských miest,“ uviedol pre Rimava.sk jeden z organizátorov podujatia Adam Pavella, podľa ktorého sa bude súťažiť v troch disciplínach. „Víťaz každej disciplíny bude ohodnotený finančne alebo atraktívnymi vecnými cenami. Okrem kvalitných športových výkonov sa návštevníci môžu tešiť aj na výbornú hudbu, o ktorú sa postarajú skúsení DJi ako DJka Sandy, Ruka alebo Ka ya,“ doplnil Pavella. Podľa organizátorov nebude chýbať ani občerstvenie alebo moderátor.

FOTO súťaž o najlepšiu fotografiu skate akcie
Na podujatí sa okrem skatovej súťaže uskutoční aj FOTO súťaž o najlepšiu fotku podujatia. „Fotiť sa môže čímkoľvek – mobilom, fotoaparátom. Prihlásiť sa môže každý,“ povedal Pavella a dodal, že všetky fotografie sa budú počas dňa zozbieravať na Transistor stanovisku. Porota potom vyberie najlepšie fotky, o ktoré sa bude hlasovať na facebookovej stránke organizátorov. „Víťaza čakajú parádne odmeny. Viac info už čoskoro na facebook stránke podujatia a na našej fun page. Neváhajte a zapojte sa,“ podotkol Pavella, podľa ktorého sa všetci môžu tešiť na príjemné športové podujatie. „Všetkých veľmi srdečne pozývame,“ zdôraznil.
Registrácia je možná uvedením svojho mena e-mailom na [email protected] alebo priamo na mieste podujatia.
Viac informácií sa môžete dočítať na Transistor  facebook stránke alebo na stránke podujatia.

Program podujatia:
10:00 - 12:00 Registrácia
12:30 - 13:15 Prvá súťažná disciplína
13:45 - 14:30 Druhá súťažná disciplína
15:00 - 15:45 Tretia súťažná disciplína
16:30 Vyhodnotenie súťaže
do 18:00 Voľné jazdenie

Podujatie, ktoré tento rok nesie prímenie TransMission, organizuje Transistor crew v spolupráci s partnermi  MsKS a OZ Oxymoron a sponzormi. Tento špeciálny projekt, ktorý iniciovali mladí ľudia z Rimavskej Soboty, sa uskutočňuje s podporou spoločnosti Telefónica Slovensko a  Nadácie Ekopolis v rámci programu O2 Think Big.

Skate-Transmission

Zdroj: Transistor, Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross