No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Tibetský mních ďakuje a obyvateľom mesta praje pokoj a mier

perex-mnichVeľký tibetský majster Khenzur Rinpoče, ktorý v rámci niekoľko týždňovej návštevy Slovenska zavítal aj do Rimavskej Soboty, odcestoval. Majster navštívil Rimavskú Sobotu už po druhýkrát. Stretlo sa s ním približne 150 ľudí v Dome kultúry 22. septembra, kde im prednášal o náukách, ktoré prinášajú mier a šťastie do ich sŕdc.

„Veľkú zásluhu na uskutočnení jeho návštevy Rimavskej Soboty má Michal Bojarský, ktorý už niekoľko rokov vedie centrum budhistického učenia,“ uviedol pre Rimava.sk spoluorganizátor majstrovej prednášky Ivan Dudek. Ako poznamenal, Rinpoče ďakuje všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii a všetkým zúčastneným.

Majster Rinpoče ďakuje za milú pohostinnosť Anete Keľovej zo Salaša pod Maginhradom, Ivanovi Roškovi a redakcii Rimava.sk za spropagovanie prednášky. „Osobitne ďakujem Štefanovi Cifrušovi za poskytnutú pomoc v jeho stomatologickej ambulancii,“ dodal.

Ako poznamenal Dudek mesto Rimavská Sobota sa tibetskému majstrovi veľmi páči a praje všetkým jeho obyvateľom, aby v ňom našli šťastie a žili v pokoji a mieri.

Zdroj: PR článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross