No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Toto si nenechajte ujsť! Na námestí súťaž vo varení kapustnice aj Sendreiovci

vianočná kapustnicaUž tento týždeň sa priamo z centra Rimavskej Soboty bude šíriť lákavá vôňa vianočnej kapustnice, tóny temperamentnej hudby a nákazlivá priateľská atmosféra. Súťažné tímy starostlivo chystajú suroviny a vylepšujú tajné recepty, veď chcú zabojovať o titul najšikovnejších kuchárov. Ku kotlíkom sa postavia v piatok 19. decembra popoludní. Nenechajte si to ujsť! Čaká vás nielen výborné jedlo ale aj skvelá zábava.

Úlohou súťažiacich bude pripraviť tú najchutnejšiu, najdokonalejšiu a najvianočnejšiu kapustnicu, do varenia sa pustia už od 15-tej hodiny. Z hotovej kapustnice bude môcť ochutnať každý, kto príde. A že bude skutočne veselo, o tom svedčí meno známeho zabávača Joža Pročka, ktorý bude celú akciu moderovať. Ani hudba nemôže na takomto predvianočnom stretnutí chýbať! Počas večera budú všetkých zabávať výborní Sendreiovci z Kokavy nad Rimavicou.

Kuchárske umenie súťažiacich ohodnotí rozhodcovská komisia. Kto obstál najlepšie, bude známe večer o ôsmej. Ako „dezert“ po výbornej vianočnej kapustnici a skvelom podujatí čaká na všetkých veľkolepý ohňostroj.

„Čaro Vianoc nespočíva vo veľkých a drahých daroch, ale v ľudskosti. Tešíme sa na všetkých dobrých ľudí, ktorí sa prídu spoločne s priateľmi alebo rodinami zabaviť, postretávať známych a podporiť potleskom účinkujúcich,“ odkazujú všetkým organizátori. Podujatie „Vianočná kapustnica“ pripravilo občianske združenie Naša Sobota.

Vianočná kapustnica

Zdroj: Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross