No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Už otvorené! Začnite jar v novom centre pre dom, dielňu a záhradu

malotraktorJar už klope na dvere, záhradky pomaly ožívajú a okolie rodinných domov si žiada pripraviť na ďalšiu sezónu. Niekto to berie ako starosti a povinnosť, iní sa v tom v rámci svojho času a možností dokonca vyžívajú. Každopádne grilovačka v upravenej záhrade, na pokosenom trávniku, peknom ovocnom sade či pri bylinkovej predzáhradke s rodinou a priateľmi poteší každého. Dopomôcť vám k tomu vedia v novej predajni na Školskej ulici v Rimavskej Sobote, kde už onedlho otvoria centrum pre váš dom, dielňu ale hlavne záhradu. Podľa Jaroslava Valuša, spolumajiteľa predajne, majú v ponuke profi aj hobby náradie známych značiek Wolfgarden, MTD, Stanley, Dewalt, Black&Decker, Zelseed.

„Chýbala nám v Rimavskej Sobote takáto komplexná predajňa a upozorňovali nás na to viacerí obyvatelia, tak sme sa rozhodli už teraz na jar otvoriť naše centrum, v ktorom máme až dvetisíc položiek tovaru,“ priblížil pre Rimava.sk Valuš. Ako spomenul, otvárajú ho v lokalite, kde je mnoho rodinných domov ako aj bytoviek na sídlisku. Navyše je na prístupnom mieste s možnosťou parkovania na vjazde do Rimavskej Soboty.

Začnite jar v novootvorenom centre pre dom, dieľňu a záhraduPre záhradu a trávnik nakúpite od semiačok až po motorový traktor s kosačkou

Potrebujete poradiť s trávnikom? Ako ho prevzdušniť a aké hnojivo použiť? Alebo máte len vyschnuté fľaky na tráve? Podľa skúsených predajcov majú v ponuke špeciálne semiačka od spoločnosti WOLF-Garten na opravu trávnika, ktoré vrabcom nechutia a tak sa zvyšuje šanca na ich zakorenenie a rozrastenie. Ponúkajú však aj potrebné ručné aj elektrické náradie (nožnice na živý plot, píly, krovinorezy) na údržbu trávnika, výnimkou nie sú ani benzínové kosačky až po malotraktory. Dôležité sú však aj hnojivá, dekoračná kôra, alebo čerpadlá či hadice potrebné na zavlažovanie, o ktoré sa rozhodli rozšíriť terajšiu ponuku.


Pri otvorení zľavy 10 percent na všetok tovar

Predajňu, ktorá sídli v strategicky umiestnenej budove a niekedy v nej bola aj hasičská stanica či elektro, budú otvárať už 16. marca. Pre zákazníkov sú počas prvých troch dní pripravené 10 percentné zľavy na celý sortiment.

Predajňu, ktorá sídli v strategicky umiestnenej budove a niekedy v nej bola aj hasičská stanica či elektro, budú otvárať už 16. marca. Pre zákazníkov sú počas prvých troch dní pripravené 10 percentné zľavy na celý sortiment.
Hobby aj profi náradie pre dielňu

Ak patríte medzi domácich kutilov a staré náradie doslúžilo, alebo si tento rok chcete po prvýkrát vysúkať rukávy a zveľadiť, vyčistiť priestor pred vašim domom či bytovkou, majú pre vás v novootvorenej predajni na Školskej ulici prichystaný široký výber náradia a šikovných pomôcok, ktoré určite oceníte pri práci. Okrem profi a hobby elektrického náradia (vŕtačiek , uťahovačiek, brúsok či zváračiek), predajcovia zaradili do ponuky aj náhradné diely na kosačky, oleje, sviečky, struny do vyžínačov. „Zo začiatku bude firma zabezpečovať servis u nás zakúpených výrobkov a postupne budeme zabezpečovať aj servis ďalších zariadení,“ avizuje Valuš.

Ak si chcete užiť nielen príjemnú grilovačku, ale potešiť oči na zveľadenej záhradke navštívte predajňu pre váš dom, dielňu a záhradu na Školskej ulici v Rimavskej Sobote počas otváracích hodín od 9:00 hod. do 17:00 hod. ako aj v sobotu od 9:00 hod až 12.00 hod.

Zdroj: PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross