No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Záver týždňa bude patriť jarmoku. Pozrite si, aký program mesto pripravilo

26. septembra 2017 |  | |

Záver mesiaca september bude po roku opäť patriť Gemersko-malohontskému jarmoku v Rimavskej Sobote. V piatok a sobotu (29. a 30. septembra) bude nielen na Hlavnom námestí písať svoj 35. ročník. Pozrite si, aký program si samospráva pre vás pripravila.Piatok ráno o 9:00 hod. bude patriť slávnostnému otvoreniu výstavy ovocia a zeleniny z nášho regiónu a Maďarska. V rámci výstavy udelia aj ocenenia za najkrajší exponát a expozíciu. Všetko sa to udeje v Dome kultúry vo foyeri A. Od 9:30 hod. je na Hlavnom námestí pripravené veselé interaktívne predstavenie pre veľkých aj malých, ktorí si vypočujú Príbeh rytiera. Na radnici o 11:00 hod. vyhodnotia súťaž o najkrajší balkón a predzáhradku.

Potom sa program opäť presunie až do večera na Hlavné námestie. V rámci neho vystúpi spevák Martin Jakubec, nebudú chýbať tanečné aktivity CVČ Relax a Taekwondo exhibícia. O zábavu sa počas piatka postará aj koncert maďarských zábavných piesní v podaní Eldorado, podvečer o 17:00 hod. si zaspievate so Sendreiovcami a od 19:00 hod. bude pódium na Hlavnom námestí patriť skupine The Paranoid, ktorej predkapelou bude domáca formácia Slice of Bread.

Sobota, 30. septembra, sa rovnako bude niesť v znamení spevu a tanca. Od 9:30 hod. vám do tanca, ale aj na počúvanie zahrá Tanečný orchester Rimavská Sobota a od 11:00 hod. sa môžete na Hlavnom námestí tešiť na koncert obľúbenej domácej country skupiny Bluetrend.

Program však samozrejme okorení jarmok samotný, na ktorom určite nebudú chýbať tie pravé jarmočné dobroty 😉

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross