No active "ca-sidebar-197687" sidebar

LÝCEUM: V historickej budove v centre mesta otvorili novú reštauráciu

Na tradičnej domáckej kuchyni, chutných rezňoch, segedíne, knedliach ale aj ľahkých bezmäsitých jedlách, sladkostiach či bohatých misách si od polovice decembra môžete pochutnať v novej reštaurácii Lýceum, v historickej budove v centre Rimavskej Soboty. Denné menu – polievku, hlavné jedlo, dezert a nápoj k tomu – tu ponúkajú len za 3 eurá, okrem toho majú pestrý výber na jedálnom lístku aj špeciality reštaurácie. Otvorená je sedem dní v týždni, od rána až do neskorých večerných hodín. Aby ste mohli začať deň výdatnými raňajkami, vychutnali si obedňajšiu pauzu pri dobrom jedle, aby ste mohli prísť na romantickú večeru alebo len tak, na čosi dobré pod zub...

V dennom menu sú okrem polievky na výber vždy tri hlavné jedlá. Aj v čase obeda si však možno objednať  z pestrého jedálneho lístka, čo je v niektorých reštauráciách problém. Samozrejmosťou sú polovičné porcie na požiadanie, nechýba nealko nápoj a domáci dezert. Kuchári s dlhoročnou praxou pripravujú aj knedle priamo v kuchyni, žiadne polotovary! Čapovaný Heineken, Zlatý Bažant nealko či originál Kofola dajú za dobrým jedlom tú správnu bodku.

Nová reštaurácia má kapacitu 60 miest, je preto vhodná aj na rôzne firemné posedenia alebo rodinné oslavy. V budúcnosti plánujú aj večerné akcie so živou hudbou.

Rimavskosobotské lýceum dýcha históriou, veď kedysi to bola škola, z ktorej vyšli mnohí slávni spisovatelia, politici a umelci. Budova však počas vojny zapísala do svojich stien aj smutné príbehy, potom dlhé roky chátrala. Dnes opäť ožíva a stáva sa miestom stretnutí mnohých Rimavskosoboťanov aj cezpoľných.

Reštaurácia Lýceum na Ul. B. Bartóka je otvorená denne od  8:00 do 22:00 hod. Prijímajú tu všetky  typy stravných lístkov.

[nggallery id=883]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross