No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Reštaurácie Mladosť a Čierny orol si pre vás pripravili týždeň plný špecialít aj prekvapení

3. novembra 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Od budúceho pondelka (6. novembra) do piatka (10. novembra) si môžete v zariadeniach Strednej odbornej školy obchodu a služieb (SOŠOS) – Reštaurácii Mladosť a v Čiernom orlovi, vychutnať rôznorodé obedové menu, ktoré budú zostavené zo špecialít krajín V4. V oboch reštauráciách na vás budú čakať aj prekvapenia.

Ponuka jedál v Čiernom orlovi je zostavená zo špecialít maďarskej, poľskej, českej a slovenskej kuchyne. Každý deň budete mať na výber z dvoch polievok a z piatich až šiestich jedál.

Vychutnať si budete môcť napríklad sviečkovú panenku, hortobádske palacinky, halušky, pstruha, lasagne, krkovičku či ryžový nákyp.

Článok pokračuje pod reklamou


Počas celého týždňa bude v ponuke Pezinské sudové víno, biele suché (1,5 dcl) úplne zdarma. Prikladáme vám aj jedálny lístok, ktorý prezrádza všetky budúcotýždňové dobroty v Čiernom orlovi. Prajeme vám dobrú chuť!


Každý 50-ty zákazník v Reštaurácii Mladosť si domov odnesie darčekové balenie piva

Rozmanitá ponuka jedál vás bude čakať aj v Reštaurácii Mladosť na Železničnej ulici. Rovnako si môžete vybrať z dvoch polievok a zo štyroch až piatich jedál. Od pondelka do piatka budú v ponuke aj dezerty.

Ak ste fanúšikmi receptúr z krajín V4, určite budete počas tohto týždňa nadšení. Pripravený bude bufetový spôsob stravovania a budete si môcť vybrať napríklad spomedzi údeného mäsa, zapekaného rezňa, domácej sviečkovej, krkovičky, halušiek, koložvárskej ale aj diétnejších variantov.

Bonusom, ktorý bude pretrvávať počas celého týždňa, budú darčekové balenia piva, ktoré získa každý 50-ty zákazník reštaurácie. Rovnako vám prikladáme aj jedálny lístok na celý týždeň.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross