No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Revúca bude hostiť najlepších mladých volejbalistov Slovenska

10. februára 2023 | | |  | 
Mládežníci z Revúcej. Zdroj: Mário Kumi

REVÚCA – Mesto Revúca sa 6. mája 2023 stane epicentrom najlepších volejbalistov v mládežníckej kategórii na Slovensku. Uskutočnia sa tu totižto majstrovstvá Slovenska v 6-kovom volejbale mládeže.

Ako uviedol športový riaditeľ volejbalového klubu v Revúcej Mário Kumi, majstrovstvá sa uskutočnia v telocvični v priestoroch Strednej odbornej školy v Revúcej. "Turnaja sa zúčastnia tri družstvá z oblastí západ, stred a východ Slovenska," povedal Kumi.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa jeho slov získanie organizovania takéhoto podujatia považuje za veľkú česť a rovnako aj ocenenie dlhoročnej práce celej komunity volejbalu v Revúcej. "Po veľmi dlhej dobe môžeme znova v Revúcej privítať najlepšie mládežnícke družstvá Slovenska," vysvetlil Kumi.

Na turnaji sa zúčastnia najlepší mládežníci Slovenska a tréneri podľa Kumiho budú môcť vidieť nádeje slovenského volejbalu a možno aj budúcich reprezentantov. "Hráči dostanú možnosť porovnať sa so svojimi rovesníkmi a zažiť tie emócie počas vrcholového turnaja," ozrejmil Kumi.

V závere dodal, že s prípravou pomáha aj mesto Revúca. "Bude sa priamo podieľať pri organizácii finálového turnaja, či už po finančnej a materiálnej stránke, alebo aj pri logistike celého podujatia," uzavrel Kumi.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross