No active "ca-sidebar-197687" sidebar

REVÚCA: Mladí športovci v Žiline žali úspechy, domov si odniesli 11 medailí

18. apríla 2023 | | | |  | 

REVÚCA – Reprezentantom z Karate Klubu Revúca sa opäť darilo. Uplynulú sobotu (15. apríla) sa šestica malých športovcov zúčastnila súťaže v Žiline.

"S potešením môžeme oznámiť, že ani jeden z našich pretekárov neodišiel domov bez medaily. Polovica z pol tucta našich zástupcov boli deti, ktoré sa v súťažnom dianí predstavili po prvý raz," skonštatoval vedúci Karate Klubu Revúca a tréner Rashid Bunjatov.

Článok pokračuje pod reklamou


Spoločne sa im podarilo vybojovať 11 cenných kovov. "Sme radi, že tréningové úsilie a snaha sa premieta do predvedených výkonov a k zisku medailových umiestnení."

Najúspešnejšou bojovníčkou bola Alice Rajec, ktorá sa na stupeň víťažov postavila trikrát a z toho dvakrát získala zlato a jedenkrát bronz.

Tri medaile sa podarilo vybojovať Teovi Goldschmidtovi. "Sme pyšní na našich mladých pretekárov a ďakujeme im za bojovnosť a reprezentáciu značky nášho klubu, ktorý si v tomto roku pripomína svoje 25. narodeniny," dodal Bunjatov.

Výsledné umiestnenia:

Alice Rajec: 1. miesto – kata mladšie žiačky, 1. miesto – kumite mladšie žiačky do 32 kg, 3. miesto – agility dievčatá (9 rokov)
Teo Goldschmidt: 3. miesto – agility chlapci (9 rokov), 3. miesto – kata mladší žiaci (8-9 rokov), 3. miesto – kumite mladší žiaci do 30 kg
Theodor Hrivnák: 2. miesto – aigility (6 rokov), 3. miesto – kumite chlapci (6-7 rokov) do 22 kg
Lukáš Siman: 3. miesto – kata chlapci (6-7 rokov), 5-8 miesto – kumite chlapci (6-7 rokov)
Tamara Rajec: 2. miesto – agility dievčatá (5 rokov)
Denis Hlaváč: 3. miesto – kata dorastenci (12-14 rokov), 5-8 miesto – kumite dorasentci BRH


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross