No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Revúčanka Veronika Smolková podpísala zmluvu s Oktagonom MMA

30. augusta 2023 | | | |  | 
Zdroj: Archív Veronika Smolková

REVÚCA – Organizácia Oktagon MMA zastrešuje najväčšie talenty na československej scéne bojových športov. Viaczápasový kontrakt s ňou podpísala v utorok (29. augusta) aj Veronika Smolková z Revúcej.

Veronika pred dvomi týždňami absolvovala v Amerike ťažký zápas proti Brittney Cloudy, v ktorom tesne prehrala na body, no zdá sa, že sa na ňu predsa len usmialo šťastie. 21-ročnú bojovníčku totiž skontaktovali promotéri z organizácie Oktagom MMA a ponúkli jej spoluprácu.

Článok pokračuje pod reklamou


"Podpisujeme zmluvu s Oktagonom, neskutočne sa teším a verím, že v tejto organizácii budem úspešná," uviedla Smolková, ktorá by mala premiérový zápas v organizácii stihnúť ešte tento rok.

Veronika Smolková sa bojovým športom začala venovať v roku 2019. Za ten čas sa vypracovala medzi svetovú elitu v MMA. Začínala thajským boxom a K-1 a približne po dvoch rokoch prešla k MMA, v ktorom našla svoju obrovskú vášeň. Rodáčka z Revúcej trávi väčšinu času v Banskej Bystrici, kde trénuje v Dracula MonacoBet Gyme pod vedením skúsených trénerov Vlada Moravčíka, Richarda Dobrotku, Róberta Deliča, Jána Šuniara a Štefana Bohinského.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross