No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Revúcki kickboxeri si vyskúšali zápasenie v klietke. Boli súčasťou prestížneho galavečera

21. júna 2024 | | | |  | 
Zdroj foto: Ľubo Bodor

BRATISLAVA/REVÚCA – Bratislava opäť hostila borcov, ktorí si zmerali sily v atraktívnych zápasoch. V Music Majestic Clube bojovníci zbierali ďalšie body do druhého ročníka turnaja WARzone, aby sa tak priblížili k finálovému súboju.

Do zápolenia sa zapojili aj športovci z Revúcej v kicklight a v K1 o titul medzinárodného šampióna WKU. "Chlapci bojovali a boli súčasťou galavečera v predzápasoch, ktoré vysielala aj televízia. Ako začiatočníci si vyskúšali boj s dohodnutými súpermi," priblížil vedúci klubu Kickbox Leon Revúca Ľubo Bodor.

Článok pokračuje pod reklamou


V kategórii kicklight +69kg si zmerali sily Milan Lányi (Kickbox Leon Revúca) s Lukášom Hrehom, ktorý zvíťazil. Duel v kicklighte -45kg si vyskúšali Ondrej Horváth (Kickbox Leon Revúca) s Andrejom Rehákom, ktorý Ondreja napokon premohol.

Kategória kicklight -69kg preverila Mateja Balka (Kickbox Leon Revúca) a Róberta Zemena, kedy opäť skóroval súper, no Matej získal cenné skúsenosti. V dueli sa oproti Jakubovi Demeterovi (Kickbox Leon Revúca) v K1 -63,5kg postavil Tomáš Kopčan, ktorý Jakuba premohol.

"Jednalo sa o zápasy, v ktorých sa vyzápasia a vyskúšajú si bojovať v klietke podľa pravidiel. Držali sa bravúrne a urobili krok v ich športovej kariére, stretli sa so známymi osobnosťami hudby a športu. Hlavným zápasom večera bol zápas K1 71kg o titul WKU Hatala (SVK) vs. Marchesini (ITA) K1 71kg," doplnil.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross