Revúcki kickboxeri si z MSR odniesli kopu medailí

27. júna 2021 | | | |  | |

REVÚCA - Klub Kickbox Leon Revúca si z ukončených Majstrovstiev Slovenska v kickboxe v Poprade odniesol dokopy deväť medailí. Súťaž sa uskutočnila v sobotu 26. 6. 2021.

Na turnaji sa najviac darilo dvojici Dávid Buncík a Andrea Székelyová, ktorí sa stali majstrami Slovenska. Buncík si pripísal k najcennejšiemu kovu ešte aj bronz. Medaily ešte pozbierali aj Terézia Vaššová, Vladimír Baránik, Alexandra Barániková či Alžbeta Teličáková.

Revúcki kickoboxeri sa v celkovom hodnotení MSR umiestnili na 14. mieste so ziskom deviatich medailí, z ktorých boli dve zlaté, dve strieborné a päť bronzových.

Z našich regiónov Gemer, Malohont a Novohrad sa najviac darilo lučeneckému klubu FORTIS, ktorý si z MSR odniesol 14 medailí a dokopy sa umiestnil na šiestom mieste. Naše regióny zastupovali ešte aj Kick-box Leon Hnúšťa a MUAY THAI Poltár, “Carnage Club”.

Ak sa chcete dozvedieť viac o úspechoch kickboxerov z iných miest našich regiónov, navštívte Novohradské.sk a Echoviny.sk