No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Richard Müller bude opäť koncertovať v Rimavskej Sobote + SÚŤAŽ o lístky

Zdroj foto: Fb Richarda Müllera

RIMAVSKÁ SOBOTA – Do Rimavskej Soboty opätovne prichádza výnimočný hudobník, skladateľ a textár Richard Müller.

Spojenie jeho hudby, výnimočný talent, osobná charizma a nezabudnuteľný hlas sľubuje úžasný zážitok. Znie to neuveriteľne, ale Richard Müller tento rok vystúpi na pomyselné 40.-te poschodie svojej bohatej hudobnej kariéry. Na svoju veľkolepú oslavu pripravil šnúru koncertov s názvom, 40 rokov s Richardom Müllerom.

Článok pokračuje pod reklamou


Môžete sa tešiť na jeho veľké a všetkým známe hity, ktoré nikdy neprestanú baviť, a ktoré urobili z tohto textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

Tento výnimočný koncert sa uskutoční 5. mája 2024 o 19-tej v divadelnej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote. Vstupné je 35 eur a lístky si môžete zakúpiť v dome kultúry, v Kine Orbis, alebo online na www.kulturars.skwww.ticketportal.sk.   

Štyridsiatka je vek, keď je človek na vrchole svojich síl.  Neutíchajúca Richardova aktivita tomuto tvrdeniu dáva za pravdu. Rok 2024 sa teda ponesie v zamení koncertov, pretože Richardov hudobný príbeh stále pokračuje.    

Zdroj: MsKS R.Sobota

SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na koncert, ktorý si v Rimavskej Sobote môžete užiť 5. mája 2024 o 19-tej v Dome kultúry v Rimavskej Sobote.

Súťaž trvá do 2. mája do 12-tej, kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku na tento koncertný zážitok.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom muzikáli nikomu neušli.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross