No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Rezervovať si online svoj termín na testovanie môžete už teraz, mesto spustilo systém

V Rimavskej Sobote si už môžu záujemcovia o testovanie na ochorenie covid-19 zarezervovať svoj termín. Mesto spustilo systém, na výber majú občania z dvoch testovacích miest.

Aktualizované 21. januára o 10:20 hod.
Rimavskosobotská samospráva pre veľký záujem o testovanie pridala ešte jedno odberné miesto na online objednanie, bude ním

TESTOVACÍ TÍM A na ZŠ P. Kellnera Hostinského, Družstevná 835.

Aktualizované 21. januára o 13:00 hod.
Miesta boli rezervované v priebehu dvoch hodín, o 12:30 sa už k TÍMU "A" nedalo nahlásiť. Zvyšné odberové miesta a skupiny budú fungovať na princípe čakania.

Termín si zarezervujete za pár minút

Celoplošný skríning sa bude v Rimavskej Sobote realizovať najbližší víkend – 23. a 24. januára od 08:00 do 17:00. Posledný odber bude uskutočnený o 16:30. Online si mohli záujemcovia rezervovať termín na dvoch odberných miestach – ZŠ P. Dobšinského a ZŠ Mihálya Tompu na sídlisku Západ, kde na každom mieste budú k dispozícii dva testovacie tímy.

Článok pokračuje pod reklamou„Záujemca si vyberie testovací tím A alebo B a potom si vyberie čas a deň. Vyplní údaje meno, priezvisko, email a telefónne číslo. Po rezervácii mu príde potvrdzujúci mail,“ vysvetlila samospráva na svojej oficiálnej stránke. Na týchto miestach budú testovať len ľudí s online rezerváciou.

Odberné miesta ZŠ P. Dobšinského a ZŠ Mihálya Tompu – Sídlisko Západ sú už plne obsadené.

Testovacie miesto Základná škola Pavla Dobšinského - P. Dobšinského 1744

Testovacie miesto Základná škola Mihálya Tompu - Sídlisko Západ - Novomeského 2070

Na ostatné mestom zriadené odberné miesta sa nie je možné prihlásiť, ich zoznam s ďalšími podrobnosťami o testovaní na ochorenie covid-19 v Rimavskej Sobote nájdete tu.

Zdroj: Rimava.sk, foto: ProCare a Svet zdravia, rimavskasobota.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross