No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimavská Sobota hostila veľký medzinárodný turnaj v džude

11. mája 2023 | | | |  | 
Foto: FB klubu

RIMAVSKÁ SOBOTA - Džudistická partia z TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota má za sebou náročný víkend. Na zimnom štadióne usporiadali 45. ročník medzinárodného turnaja, ktorý sa u slovenských i zahraničných klubov teší veľkej obľube.

Inak tomu nebolo ani tento rok, kedy sa na tatami predstavilo vyše 700 pretekárov z dvanástich štátov.

Medzi nimi nechýbali domáci džudisti a džudistky, ktorí sa silnej konkurencie nezľakli. Poctivá príprava sa odrazila v ostrých bojoch, vďaka čomu doma ostala pekná kopa medailí.

Článok pokračuje pod reklamou


Zlato si vybojovali Damián Sklenka, Oskar Belko, Matej Švec a Adam Mišove. Striebro získali Kevin Révesz, Zuzana Danyiová, Zsolt Lajka, Leó Lajka, Tomáš Husman a Ela Papaneczová. Bronz si odniesli Lea Slováková, Jakub Durec, Natália Kissová, Alexandra Réveszová, Lea Megelová, Kristína Kubíková a Ema Krišteková.

András Hunor Tóth, Mia Tóthová, Sofia Földiová, Daniel Révesz, Alexia Liv Kadášová, Sabina Zvarová, Oliver Porubiak, Ema Nováková, Benjamín Albert a Michaela Kminiaková sa prebojovali na pekné piate miesto.

Viac informácií o kvalitne zorganizovanom turnaji, ktorý opäť spravil Rimavskej Sobote dobré meno doma aj v zahraničí, vám prinášame v reportáži TV Rimava:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross