No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Pri nedeľňajšej nehode zahynul 18-ročný mladík, účastníkom nehody bol aj vodič z Maďarska

RIMAVSKÁ SOBOTA – Život len 18-ročného mladíka vyhasol počas dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu (18. 7.) okolo 19:15 na ceste I/16 v mestskej časti Vinica pri R. Sobote. Pre Rimava.sk to potvrdila krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Vodič osobného auta Škoda Felícia viedol vozidlo od Rimavskej Soboty na obec Bakta, pričom na mokrej vozovke pri prejazde zákrutou dostal s autom šmyk. Prešiel do protismeru, stratil kontrolu nad riadením vozidla, pričom došlo k zrážke s ďalším vozidlom značky Volvo s maďarským evidenčným číslom a vodičom z Maďarska,“ priblížila Kováčiková.

Článok pokračuje pod reklamouDodala, že pri nehode bol usmrtený 18-ročný spolujazdec vo Felícii, ktorý sedel na prednom sedadle. Šlo o syna šoféra Felície. „Alkohol nebol zistený ani u jedného vodiča,“ konkretizovala hovorkyňa.

Na mieste nehody včera zasahovali aj hasiči, ktorí museli jednu osobu z havarovaného vozidla vystrihovať. Cesta I/16 bola v mieste havárie niekoľko hodín úplne uzavretá. Viac o udalosti nájdete v našom pôvodnom článku:


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross