No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Naučte sa hrať tenis pod vedením trénera, ktorý pôsobil aj v Moskve

tenisova-akademia-rimavska-sobotaMáte Vy alebo Vaše ratolesti pozitívny vzťah k tenisu? A chceli by ste sa mať dobrý Backhand alebo Forehand? Tak zbystrite pozornosť. Novovzniknutá Tenisová akadémia na dvorcoch pod Šibeničným vrchom v Rimavskej Sobote pozýva všetkých záujemcov do svojich radov, osobitne deti od 6 do 10 rokov do tenisovej prípravky.

Ako ďalej informoval predseda občianskeho združenia Tenisová akadémia Rimavská Sobota a šéftréner Matej Bagačka, záujmom združenia je vytvoriť v meste opäť kvalitné podmienky pre prácu s mládežou. „Vychovať kvalitných hráčov s reprezentačnými ambíciami, nadviazať na tradície tenisu v meste a v neposlednom rade rozvíjať rekreačný tenis ako formu trávenia voľného času,“ uviedol Bagačka, ktorý je bývalým hráčom TK Rimavská Sobota ako aj trénerom, ktorý pôsobil v Moskve.

Matej Bagačka

predseda OZ Tenisová akadémia Rim. Sobota a šéftréner Mgr. Matej Bagačka

Podľa jeho slov Tenisová akadémia (TA RS) v tomto roku sídli na dvorcoch ŠK Tempus pod Šibeničným vrchom. K dispozícii má 3 antukové dvorce so zázemím, združenie podľa šéftrénera kultivuje tiež okolie dvorcov a chce prispieť k rozvoju dôstojného športového stánku.

Takže, ak si chcete zahrať tenis v príjemnom prostredí, dvorce sú k dispozícii denne od 8:00 do 20:00 hod. za poplatok 5 eur na 1 hodinu (dvorec – dvojhra a štvorhra). Okrem šéftrénera Mateja Bagačku sa o Vaše lepšie výsledky na antuke postará kondičný a tenisový tréner Peter Láska, správcom dvorcov je Daniel Púdelka starší.

„Príďte medzi nás, tešíme sa na budúcich tenistov i rekreantov,“ avizuje šéftréner Bagačka.
Kontakt: 0904 438 350, 0948 180 103.

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross