No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. Fico pozýva ľudí do R. Soboty na „čapicový" protest. Tak dlho budeme čapicami mávať, až túto bandu vyženieme, odkazuje

RIMAVSKÁ SOBOTA – Predseda strany Smer-SD Robert Fico sa v nedeľu 17. októbra 2021 nezúčastní na žiadnej televíznej debate a uprednostní protest v Rimavskej Sobote. Avizoval to na stredajšej (13. 10.) tlačovej konferencii, kde ho nazval „čapicovým“.

V nedeľu určite do žiadnej televízie nepôjdem a využívam túto príležitosť a pozývam všetkých na čapicový protest do Rimavskej Soboty. A toľko budeme tými čapicami mávať, toľko budeme tými šálmi mávať a toľko budeme tými šatkami mávať, až túto bandu odtiaľto vyženieme. Lebo my už ich môžeme nazvať, že je to praobyčajná banda, ktorá zradila tento národ,“ povedal Fico.

Článok pokračuje pod reklamou


Na margo terajšieho premiéra Eduarda Hegera predseda Smeru na tlačovke uviedol, že mu nebude chýbať diskusia „s neborákom, ktorý nevie povedať tri súvislé vety a všetko číta z počítača, ako mu to tam píšu jeho poradcovia v priamom prenose“.

Spomínaný „čapicový“ protest sa v Rimavskej Sobote uskutoční od 13:30 v miestnom amfiteátri, viac sme o tejto téme písali v predchádzajúcom článku. Ficove slová o proteste v R. Sobote si môžete vypočuť v zázname tlačovej konferencie v čase od 18:40 do 19:04:


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross