No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nový prezident SR absolvuje prvý regionálny výjazd. Vycestuje do rodného kraja

Zdroj: FB Peter Pellegrini

BANSKÁ BYSTRICA – Prezident Slovenskej republiky, Peter Pellegrini, vykoná v stredu 19. júna, svoj prvý regionálny výjazd do Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). Počas svojej návštevy sa stretne s predsedom BBSK a zúčastní sa viacerých podujatí, ktoré sú naplánované na celý deň.

Program návštevy prezidenta Pellegriniho začne o 11:05 pred budovou Úradu BBSK, kde ho privíta predseda BBSK Ondrej Lunter.

Článok pokračuje pod reklamou


Približne o 11:45 sa prezident zúčastní prezentácie aktivít kraja. Súčasťou programu bude aj zápis do kroniky a odovzdanie daru.

Po prehliadke priestorov regionálneho pracoviska Kancelárie prezidenta SR v spoločenskej sále Štátnej vedeckej knižnice, sa uskutoční spoločná tlačová konferencia. Tá je plánovaná v čase medzi 14:15 až 15:00 a poskytne priestor na otázky médií týkajúce sa nielen prezidentovej návštevy, ale aj aktuálnych tém a otázok spojených s regiónom a celým Slovenskom.

Návšteva prezidenta Petra Pellegriniho v Banskobystrickom samosprávnom kraji je významnou udalosťou, ktorá poukazuje na jeho záujem o regionálne záležitosti a podporu rozvoja jednotlivých častí Slovenska.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross