No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Mestský úrad hľadá odborníkov do vedúcich pozícií jednotlivých odborov

12. januára 2023 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Chcete pracovať na Mestskom úrade v Rimavskej Sobote? Otvorených je niekoľko výberových konaní na vedúcich pracovníkov jednotlivých odborov.

Vedúci ekonomického odboru, odboru rozvoja mesta, odboru vnútorných vecí, odboru sociálnych vecí a odboru školstva, mládeže a športu – uchádzať sa o tieto miesta môžete podľa informácií zverejnených na oficiálnom webovom sídle mesta do 31. januára 2023.

Článok pokračuje pod reklamou


Čo sa týka pracovnej náplne, napríklad vedúci odboru rozvoja mesta riadi, koordinuje a zodpovedá v rámci odboru rozvoja mesta za činnosť nasledovných úsekov: referát podnikateľskej a investičnej činnosti, referát stavebného poriadku, životného prostredia a dopravy, referát riadenia projektov a referát agendy rozvoja bývania. Tiež sa podieľa na spracovaní odborných stanovísk k návrhom právnych noriem a predpisov mesta v oblasti rozvoja mesta. Podieľa sa aj na zabezpečovaní úloh mesta v zmysle zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení.

Okrem bežných dokladov, ako napríklad životopis či žiadosť o zaradenie do výberového konania, musí žiadateľ predložiť aj písomnú koncepciu alebo návrh riadenia činnosti odboru, v ktorom by chcel zastávať vedúcu funkciu.

Všetky informácie o výberových konaniach nájdete na oficiálnej stránke mesta.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross