No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SENSATION: Senzačné spodné prádlo v novej predajni v Rimavskej Sobote

Sensation Rimavska SobotaSpodná bielizeň už dávno nie je len bežným, obyčajným kúskom odevu, veď aj vďaka nej sa cítime pohodlne, príjemne, zvodne, výnimočne...  Stačí si vybrať ten správny strih, farbu a materiál. Hľadáte ho aj vy? Už nemusíte. Spodné prádlo presne pre vás majú v novej predajni Sensation v Rimavskej Sobote. Pretože TU je naozaj z čoho vyberať! Od luxusných a elegantných dámskych súprav, podprseniek a nohavičiek na šport, na bežné nosenie, aj výnimočné udalosti, cez pánsku bielizeň, po termoprádlo a pyžamká pre celú rodinu. Predajňu Sensation nájdete priamo v obchodnom dome Tesco. Aby ste si pri bežnom nákupe do domácnosti mohli dopriať aj čosi "malé" pre seba či pre svojich najbližších 😉

sensation rimavska sobota"Máme športové, luxusné, elegantné, klasické aj samodržiace podprsenky, korzety, dámske body a samozrejme aj rôzne nohavičky, elegantné, brazílske, francúzske, sťahovacie, bezšvové laserom strihané, samostatné kúsky a tiež krásne súpravy," vyratúva majiteľka predajne Andrea Sláviková len časť z dámskeho sortimentu. Ako spomenula, zákazníčky tu nájdu obľúbené a vyhľadávané značky Triumph, Lormar aj Leilieve, známe svojou kvalitou, prepracovanými a krásnymi strihmi na každú príležitosť. Medzi nimi je samozrejme aj spodná bielizeň na výnimočnú udalosť, akou je napríklad svadba.

Na pultoch však nechýba ani pánske spodné prádlo, kvalitné boxerky, tielka či nátelníky.
"Blíži sa zima, čas lyžovačiek, zimnej turistiky a iných športov. Zákazníci si môžu vybrať z bohatej ponuky termoprádla značky Clematis, ktoré určite využijú nielen v chladných mesiacoch, ale aj počas celého roka," hovorí Andrea Sláviková. Táto funkčná termobielizeň pre celú rodinu je vyrobená z najmodernejších materiálov ako sú Tactel a Supplex, ktoré sú antibakteriálne a  efektívne odvádzajú pot z tela. Preto je termoprádlo Clematis vhodné nielen na všetky druhy športu ale aj na každodenné nosenie v ktoromkoľvek ročnom období.

V Sensation mysleli aj na najmenších, ani tí neodídu naprázdno, ale s pekným novým pyžamkom s rôznymi detskými motívmi, pre chlapcov aj pre dievčatká. Sú z čistej bavlny, dostupné v rôznych veľkostiach, pre ročné deti až po väčších školákov. Ak by na predajni aktuálne nemali tú správnu veľkosť, nie je problém tovar objednať. To platí nielen pre pyžamá, ale pre všetok sortiment – spodnú bielizeň aj termoprádlo. Stačí si zalistovať v katalógoch.

Predajňa Sensation v obchodom dome Tesco je otvorená každý pracovný deň aj cez víkend, od 10.00 do 20.00 hod. Čaká na vás milá a príjemná obsluha a sortiment za super ceny, z ktorého si určite vyberie každý...

[nggallery id=1230]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross