No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SENSATION: Užite si exotiku i novú kolekciu spodného prádla aj v zime

sensationZima už klope na dvere a s ňou aj dlhé zimné večery, počas ktorých sa väčšina z nás najlepšie cíti v teple a v pohodlí domova. Už len predstava, byť zababúšený v teplej deke a na sebe príjemné pyžamo, dokáže človeka zahriať. Ale prečo si to len predstavovať, keď ten pocit môžete zažiť! V malej, ale sortimentom veľkej predajni spodného prádla Sensation v hypermarkete Tesco v Rimavskej Sobote, si okrem dámskych i pánskych pyžám môžete spríjemniť túto zimu aj nákupom novej kolekcie ženského spodného prádla, nočných košielok a naprázdno neodídu ani páni. V predajni na vás čakajú nielen dostupné ceny, zľavy na vybraný tovar či výpredaj, ale rovnako i darčekové poukážky.

Sensation - predajňa spodného prádlaČo je nové v predajni Sensation? „V našej predajni pribudla nová kolekcia ženského spodného prádla značky Lormar na sezónu 2016-2017. Od tejto značky máme v ponuke aj sťahovačky, spodné prádlo, ktoré je teplé a zároveň formuje postavu,  a to nohavičky aj body,“ hovorí majiteľka predajne Andrea Sláviková.  Taktiež si vyberiete spodné prádlo aj od značky Triumph, ktoré teraz nakúpite vo výpredaji za pár eur. Ako ďalej Andrea avizuje, so zľavou 10 percent majú v ponuke plavky značky Rellenciga. Takže ak v zimných mesiacoch plánujete exotickú dovolenku a chcete na pláži zažiariť, určite navštívte predajňu Sensation.

Pre tých, ktorí si chcú dlhé a studené zimné večery užiť v pohodlí domova a najlepšie v pyžame, si v predajni určite vyberú to svoje. „V ponuke máme kvalitné pyžamá pre pánov i dámy, pre ktoré máme aj nočné košielky talianskej značky Leilieve ,“ poznamenala majiteľka predajne. So spodným prádlom nezabúdajú ani na pánov, ktorí v ponuke predajne nájdu boxerky značky Guess a Pierre Cardin ako aj súpravy na zimu.

To ešte nie je všetko! Predajňa Sensation má pre vás aj darčekové poukážky, ktoré sa v nadchádzajúcom období hodia. „Na Vianoce či iné príležitosti ponúkame poukážky v hodnote 35, 45 a 50 eur,“ uviedla Andrea.

Veríme, že sme vás novinkami predajne Sensation inšpirovali pred blížiacimi sa Vianocami a nájdete si niečo z nich pod stromčekom alebo sa nimi potešíte i vy sami 😉 Navštívte predajňu v hypermarkete Tesco v Rimavskej Sobote a rozmaznajte seba alebo svojich blízkych kvalitným spodným prádlom alebo pohodlným pyžamom. Ale pozor! Zmenila sa otváracia doba, od pondelka do soboty je otvorené od 10:00 do 19:00 hod., nedeľa zatvorené.

Reklamný článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross