No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SILVESTER: Najlepšia rozlúčka so starým rokom? V Hoteli Zlatý býk

Silvester Hotel Zlaty Byk Rimavska SobotaVečer, počas ktorého by nemal byť nikto osamelý a smutný. Skôr naopak. Silvester je synonymom zábavy, dobrej nálady, veselosti. Veľkolepú silvestrovskú párty chystajú aj tento rok v najväčšom rimavskosobotskom hoteli, Hoteli Zlatý býk. Aby bol posledný deň v roku nezabudnuteľný...

Hudba, bohatá tombola, darčeky aj výborné jedlo, to všetko nesmie počas silvestrovskej noci chýbať. Ako pre Rimava.sk prezradila riaditeľka Hotela Zlatý býk Marcela Csendesová, jedlá, ktoré sa dostali do slávnostného menu, starostlivo vyberali. Hostia si tak budú môcť pochutnať na hovädzom rozbífe, bravčovej panenke s omáčkou z modrého syra ale tiež na výnimočnom dezerte. Podávať sa bude samozrejme aj tradičná, pravá korheľská kapustnica.

O zábavu sa postará skúsený DJ, šťastenu preverí žrebovanie bohatej tomboly. „Pripravujeme silvestrovskú noc, ktorá bude určite tým správnym zavŕšením starého roka a výborným štartom do toho nového,“ dodáva riaditeľka Hotela Zlatý býk.

Rezervácie stolov na Silvester 2013 prijímajú už teraz, na telefónnom čísle 047/56 32 032 a 0911 755 635 alebo e-mailom na [email protected].

Silvester Hotel Zlaty Byk Rimavska Sobota

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross