No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Gymnázium M. Tompu pozýva budúcich študentov na deň otvorených dverí

gymnaziumGymnázium Mihálya Tompu reformovanej kresťanskej cirkvi v Rimavskej Sobote srdečne pozýva študentov deviatych ročníkov základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským a ich rodičov na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ. Neváhajte a príďte priamo do historickej budovy na Daxnerovej ulici v Rimavskej Sobote. Kedy? Vo štvrtok, 4. decembra od 7:45 hod.
Nahliadnutie do života školy ponúknu všetkým uchádzačom o štvorročné štúdium. Predovšetkým tým, ktorí majú záujem o pokračovanie v ďalšom vzdelávaní na vysokej škole. Počas dňa si môžu pozrieť prácu študentského parlamentu, zoznámiť sa s prostredím či rovno s maturitnými predmetmi. Dostanú tiež odpovede na všetky otázky súvisiace s možnosťami štúdia na mladej a progresívnej škole.
Škola počas 15-tich rokov od jej vzniku vychovala mnoho absolventov, ktorí pokračovali v štúdiách aj v zahraničí a našli tam uplatnenie.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Szeretettel meghívjuk az általános iskolák kilencedikes diákjait szüleikkel NYÍLT NAPUNKRA december 4-én a Tompa Mihály Református Gimnáziumba, amikor betekintést nyerhetnek iskolánk életébe, az egyes tanórák menetébe, és egy kötetlen beszélgetés keretén belül szívesen válaszolunk a továbbtanulást érintő kérdéseikre is.

nyilt-nap

Zdroj: Rimava.sk/Riaditeľstvo Gymnázia Mihálya Tompu RKC (Sponzorovaný článok)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross