No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SOŠTaAP žije športom

4. októbra 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Žiaci Strednej odbornej školy technickej a agropotravinárskej v Rimavskej Sobote opäť dokázali, že sú v športe skutočne dobrí. Dňa 29. septembra 2022 sa zúčastnili veľkého športového podujatia, ktoré sa konalo pod záštitou BBSK.

Išlo o Športovú olympiádu mládeže v Banskej Bystrici, ktorej sa zúčastnilo viac ako 200 športovcov zo všetkých 13 okresov kraja. Tento deň priniesol množstvo skvelých zážitkov a športových súbojov. Vynikajúci výkon podali aj žiaci SOŠTaAP v Rimavskej Sobote, ktorí získali v malom futbale prvé miesto. Škola je na nich právom pyšná a ďakuje im za vzornú reprezentáciu.

Článok pokračuje pod reklamou


Svoje športové talenty majú žiaci možnosť aj naďalej rozvíjať pod vedením zanietených pedagógov vo vynovenej telocvični či už v rámci hodín telesnej a športovej výchovy, alebo v rámci krúžkovej činnosti. V priestoroch školy došlo počas letných prázdnin k veľkej rekonštrukcii podlahy školskej posilňovne a haly telocvične, ktorá dostala úplne nový šat. Telocvičňa nebude slúžiť len žiakom školy na vyučovaní, ale aj širokým školským aktivitám a ubytovaným študentom.

Zdroj: Mgr. K. Sroková, SOŠTaAP

PR článok

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross