No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Na ZŠ. P. Dobšinského pripravili prvý fašiangový ples

20. februára 2012 |  | | |

Fašiangové obdobie, ktoré sa neodmysliteľne spája so zábavami, tancovačkami a plesmi, využili žiaci ôsmeho a deviateho ročníka ZŠ Pavla Dobšinského v Rimavskej Sobote a pod vedením koordinátora žiackeho parlamentu zorganizovali v poradí prvý fašiangový ples.

V piatok, 10. februára, sa priestory jedálne premenili na krásne vyzdobenú plesovú sálu, v ktorej sa začali schádzať očarujúce mladé dámy a mladí páni v spoločenských šatách. Po slávnostnom otvorení  plesu a otváracom tanci nasledoval atraktívny program, ktorého súčasťou boli ukážky súťažných spoločenských tancov, spevácke vystúpenia, prekvapenie z Ázie, rôzne súťaže. Po slávnostnej večeri zábava pokračovala v plnom prúde, okrem iného voľbou kráľovnej a kráľa plesu, latinsko-americkými tancami a samozrejme nechýbala ani tombola. Žiaci sa výborne zabávali, DJ vytvoril skvelú atmosféru, ktorá trvala do neskorých večerných hodín. Na záver plesu sme si  pripomenuli aj naše ľudové tradície slávnostným aktom pochovávania basy.

Touto cestou chceme poďakovať všetkým sponzorom, pedagogickým aj nepedagogickým zamestnancom školy, rodičom, vedeniu školy a všetkým, ktorí sa na príprave a tvorbe plesu nejako podieľali.

.


.

Zdroj: PaedDr. M. Bornay

.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross