No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Skvelá pracovná príležitosť: Hľadá sa asistent/ka konateľa

Foto ilustračné. Zdroj: pixabay.com

Predstav si moment, keď sa otvárajú dvere novým možnostiam a príležitostiam, ktoré môžu zmeniť tvoj život. Práve teraz stojíš na prahu takejto príležitosti. Je to viac, ako len hľadanie nového zamestnania – ide o objavovanie nových možností, rast a profesionálny rozvoj. 

Marketingová a digitálna agentúra Prognessa.com, ktorej hlavnou víziou je pomáhať ambicióznym firmám budovať svoj imidž v digitálnom svete, zvyšovať predaje, viditeľnosť a posúvať sa smerom vpred, hľadá spoľahlivého/spoľahlivú asistenta/asistentku konateľa.

Správny/správna asistent/ka konateľa v marketingovej a digitálnej spoločnosti by mal/a mať kombináciu osobnostných vlastností, zručností a skúseností, aby úspešne zvládol/a svoje povinnosti a prispel/a k úspechu firmy. 

Okruhy úloh:
Administratíva: evidencia faktúr a bločkov, tvorba faktúr pre klientov, zmlúv, podklady pre účtovnú kanceláriu (nie samotné účtovníctvo).
Vedenie štatistík: vo firme meriame rôzne faktory, aby sme vedeli, ako sa nám darí, budeš ich pravidelne zbierať a zapisovať.
Cestovanie: 2-3 dni do týždňa sme na cestách, vyrážame okolo 5-tej ráno, vraciame sa niekedy o 20-tej večer.
Obchod: samotné obchodovanie rieši väčšinou konateľ a tvojou úlohou bude doťahovanie ponúk, administratíva, komunikácia s klientmi, budeš e-mailovať a telefonovať.
Stratégie: pomoc pri tvorbe marketingových stratégií pre klientov, ak sa ti to zdá komplikované, naučíme ťa ako nato.

Máš schopnosť efektívne plánovať a organizovať čas a úlohy? Máš dobre vyvinuté komunikačné schopnosti? Si flexibilná a prispôsobivá? Ak si práve odpovedal/a áno, NA TOMTO ODKAZE nájdeš presný popis ponúkanej pozície.

"Tvoríme nápady, ktoré pomáhajú rásť"

Prognessa.com

PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross