No active "ca-sidebar-197687" sidebar

So španielskymi trénermi sa stretol aj primátor J. Šimko

Zdroj: mesto Rimavská Sobota

RIMAVSKÁ SOBOTA - Primátor Jozef Šimko sa stretol so španielskymi trénermi, ktorí sú aktuálne na futbalovom kempe pre deti od 7 do 19 rokov. Informovalo o tom mesto na svojej oficiálnej webovej stránke.

"Témou spoločného rozhovoru bol prebiehajúci kemp na futbalovom štadióne, ktorý zastrešuje motivačný program pod názvom ProFútbolAnalytics. V závere stretnutia tréneri darovali  primátorovi  futbalové dresy, on im daroval balíčky so suvenírmi, ktoré im budú pripomínať ich pobyt v našom meste," napísali na stránke mesta s tým, že stretnutia sa zúčastnil aj prednosta Mestského úradu Štefan Szántó a konateľ klubu Ondrej Václavik.

Článok pokračuje pod reklamou


Do futbalového kempu v Rimavskej Sobote sa zapojilo 75 detí vo veku od 7 do 19 rokov. "Okrem hráčov sa ho zúčastnili aj tréneri MŠK, ktorí si vďaka nemu môžu rozšíriť svoje trénerské zručnosti," doplnilo mesto.

Na futbalovom kempe sú tréneri z rôznych veľkých španielskych miest, ako napríklad Madrid, Valencia, Elche či Alicante. "Program ProFútbolAnalytics sa zameriava na výchovu mládeže a skvalitnenie tréningových procesov. Poskytuje presnú analýzu porovnávaním, ktorá je základom pre zlepšovanie fyzických schopností a technických futbalových zručností mladých hráčov," uzavrelo mesto s tým, že akciu finančne podporil Slovenský futbalový zväz, mesto Rimavská Sobota a rodičia zúčastnených detí.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross