Soboťania sa domov vracajú bez výhry, druhý zápas bol jednoznačný

3. apríla 2022 | | | |  |

TREBIŠOV - Hokejisti HKM Rimavská Sobota prehrali v druhom finálovom dueli s Trebišovom vysoko 7:1. Trebišov si tak vypracoval druhé víťazstvo v sérii a je bližšie k vytúženému triumfu v 2. hokejovej lige.

Jediný gól Rimavskej Soboty padol hneď v prvej tretine, kedy na 1:1 vyrovnával Ivan Zorvan v presilovej hre. Trebišov dokázal v úvodnej časti streliť tri góly vďaka Richardovi Šechnému a dvom presným zásahom Ivana Halása.

Článok pokračuje pod reklamou

V druhej tretine padli dva presné zásahy. V 31. minúte sa presadil gólom na 4:1 svojím tretím presným zásahom Halás a ten istý hráč pridal aj svoj štvrtý gól v 39. minúte.

Tretia tretina bola prevažne o vylúčeniach. No o dva góly sa postarali domáci vďaka Vladimírovi Kubusovi v 51. minúte a Tomášovi Strížovi v 54. minúte. Soboťania tak prehrali celkovo 1:7 a na domáci štadión sa vracajú za nepriaznivého stavu 0:2.