No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťania štartujú prípravu na novú sezónu, čaká ich aj turnaj v Jesenskom

4. júla 2023 | | | |  | 
Foto: FB MŠK Rimavská Sobota

RIMAVSKÁ SOBOTA - Futbalisti MŠK Rimavská Sobota odštartujú prípravu na novú sezónu 2023/2024. Počas nasledujúceho mesiaca odohrajú celkovo sedem duelov so súpermi zo Slovenska a Maďarska.

Ako klub informuje na sociálnej sieti, už nasledujúcu sobotu (8. júla) sa zúčastnia turnaja v Jesenskom. V semifinálovom súboji sa stretnú s FTC Fiľakovo od 14:25, ďalej ich bude čakať zápas o konečné umiestnenie.

Článok pokračuje pod reklamou


Samostatný prípravný duel odohrajú najbližšie 12. júla na domácom trávniku proti maďarskému štvrtoligistovi Gesztelyi FC. Úvodný výkop je naplánovaný na 18:00. O tri dni na to, 15. júla, vycestuje tím do Maďarska. V prípravnom súboji vyzvú TFC Tiszaújváros. Duel sa odohrá od 11:00.

V rýchlom slede bude nasledovať ich ďalší zápas na trávniku súpera, tentoraz vycestujú do Radzoviec a odohrajú duel s miestnym klubom, ktorý pôsobí v V. lige Juh. Výkop je naplánovaný na 18:00.

Soboťania vyzvú v príprave aj tretí maďarský tím. Do R. Soboty zavíta 22. júla klub DVTK Diósgyör. Štart duelu zatiaľ určený nie je. Posledný prípravný zápas odohrá MŠK na trávniku slovenského treťoligistu v Podkoniciach. Stretnutie sa uskutoční 29. júla, čas zatiaľ klub nezverejnil.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross