No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťanka Katarína Lupsinová uspela na prestížnej svetovej súťaži v Turecku

Zdroj: Facebook Katarína Lupsinová

RIMAVSKÁ SOBOTA – Katarína Lupsinová patrí medzi najvyhľadávanejšie masterky permanentného makeupu na svete. Rodáčke z Rimavskej Soboty sa splnil jej obrovský sen.

Katarína má za sebou množstvo úspechov vo svojom odbore. Jej veľkou túžbou bolo získať cenu za najlepšieho spíkra na prestížnej súťaži WULOP v Turecku, čo sa jej aj podarilo. "Veľké finále WULOP je pre nás v permanentnom makeupe ako olympiáda. Viac ako 60 krajín hlasovalo za mňa a celá sála horela podporou. Tí, čo ma poznajú vedia, že to nie je samochvála. Ale chcem vám ukázať, netreba sa hanbiť ukázať svoje úspechy. Sebavedomie neznamená to, že si myslíme, že sme najlepší. Sebavedomie znamená to, že si nemyslíme, že sa musíme provnávať s druhými," uviedla pre portál Rimava.sk Katarína.

Článok pokračuje pod reklamou


Pre Katarínu bola práca s obočím roky koníčkom a keď sa jej tesne po skončení vysokej školy narodila dcéra, rozmýšľala, čo bude robiť po materskej dovolenke a spravila si kurz. Dnes patrí medzi špičku masteriek permanentného makeupu na Slovensku, no svoj úspech neberie ako samozrejmosť a cenu, ktorú získala, si nesmierne váži.

"Rok som pracovala v rôznych krajinách na tom, aby moji študenti boli sebavedomí a neporovnávali sa. Odovzdala som všetky moje skúsenosti a nič som si nenechala pre seba. Moje telo po mojom vystúpení ma opustilo a dostala som vysoké teploty, ale všetko čo som rozdala naokolo sa ku mňe vrátilo v piatok večer na vyhodnotení. Išla som na pódium síce s teplotou, moje telo sa tak vyčerpalo, a tak som sa rozplakala od šťastia pred stovkami ľudí z rôznych krajín, nevedela som povedať poriadnu ďakovnú reč, ani si nepamätám či som mala hlas, či ma počuli, ale pamätám si, že keď som nevládala hovoriť, tak ma podporili obrovským potleskom. Moja dcérka Zarka tam stála so mnou, držali sme sa za ruku. Nikdy neprestávajte snívať, dajte si cieľ a dosiahnite ho. Všetko je možné, ďakujem všetkým," dodala šikovná Soboťanka.

Zdroj: Facebook Katarína Lupsinová

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross