No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťanom sa rozlúčka so sezónou nevydarila. Fiľakovu podľahli dvojgólovým rozdielom

Zdroj: Archív MŠK Rimavská Sobota "Official Page"

RIMAVSKÁ SOBOTA – Posledný zápas sezóny hráčom MŠK Rimavská Sobota nevyšiel podľa ich predstáv. S Fiľakovom na domácej pôde prehrali 2:0.

Fiľakovo viedlo dvojgólovým rozdielom už na konci prvého polčasu a zápas sa Soboťanom otočiť nepodarilo.

"Chýbali nám hráči, tak sa mi zostava skladala veľmi ťažko, ešteže sa Viktor Úradník vrátil z dovolenky, inak neviem ako by sa mi to podarilo. Mali sme aj niekoľko vyložených šancí, no nepremenili sme ich a z môjho pohľadu tiež zlyhala komunikácia so zahraničnými hráčmi, nepochopili sme sa v niektorých inštrukciách. Hoci sme si vypracovali vyložené šance, Fiľakovo hralo na brejky, ktoré im vyšli," uviedol pre portál Rimava.sk dočasne poverený tréner MŠK Rimavská Sobota Peter Petrán.

Článok pokračuje pod reklamou


Petrán povedie mančaft, pokým klub nepodpíše zmluvu s novým trénerom. "Do začiatku júla máme voľno, potom nám vedenie predstaví nového trénera, sami nevieme, kto ním bude," dodal Petrán.

Už o pár dní čaká všetkých priaznivcov mestského futbalu výnimočný duel. Na štadióne v Rimavskej Sobote sa 15-teho júna odohrá zápas medzi futbalovými legendami spred 30-tich rokov. Výkop medzi družstvami Slovan Rimavská Sobota vs Internacionáli SR Klub ligových kanonierov bude o 15:30.

Zdroj: Archív MŠK Rimavská Sobota "Official Page"

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross