No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Sobotský JAZZTIVAL 2024 pozýva na svoj tretí letný koncert. Vystúpi FOA & Stanislav Počaji

Zdroj: Jazztival

RIMAVSKÁ SOBOTA – Sobotský festival plný hudby s názvom Jazztival 2024 pozýva v poradí na tretí koncert, ktorý sa uskutoční v piatok, 12. júla o 20:00 hod. na nádvorí Čierneho orla. Tento večer bude patriť formácii FOA a Stanislavovi Počajimu, ktorí vám predstavia svoj najnovší album Domček z kariet.

O Albume

Gitarista a autor hudby Stanislav Počaji oživil štrnásť básní Petra Konečného z básnickej zbierky „Krátky príbeh o láske“ jedinečnými aranžmánmi a produkciou. Album ponúka zmes žánrov ako jazz, fusion, blues a folk, ktoré Stanislav Počaji obľubuje. Na koncerte vystúpi s mladou talentovanou speváčkou Asiou Smolkovou a kapelou.

Koncertná zzostava: Asia Smolková: spev, Stanislav Počaji: gitara a spev, Deodato Siquir: mozambický bubeník, Matej Štubniak: kontrabas, Peter Strauch: tenorsaxofón

Vstupenky v cene 10 eur si môžete zakúpiť v kine Orbis, v Dome kultúry v Rimavskej Sobote, online na www.kulturars.sk alebo priamo na mieste.

Ďalšie letné koncerty

  • 16. august / 20:00 hod. - Sárik Péter Trio (HU)
  • 28. august / 20:00 hod. - Aron Hodek & The PocketCrew
  • 6. september / 20:00 hod. - Peter Juhás & Band

SOBOTSKÝ JAZZTIVAL 2024 je podporený z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia a Fondom na podporu kultúry národnostných menšín.


SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na koncert kapely FOA & Stanislav Počaji, ktorý si v Rimavskej Sobote môžete užiť v piatok 12. júla o 20:00 hod. na nádvorí Čierneho orla v Dome kultúry v R. Sobote.

Súťaž trvá do piatka 12. júla do 12:00 hod., kedy ju ukončíme a následne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku. 

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom koncerte nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross