No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Sociálna poisťovňa bude o týždeň na novej adrese

17. októbra 2011 |  | 

Rimavskosobotská pobočka Sociálnej poisťovne bude od pondelka, 24. októbra, poskytovať svoje služby na novej adrese, v budove na Ulici K. Mikszátha oproti ekonomickej škole. Pre Rimava.sk to potvrdil riaditeľ pobočky Juraj Remeň. Ako informoval, v piatok, 21. októbra, bude prevádzka Sociálnej poisťovne obmedzená,  z dôvodu prekládky telefónnej a komunikačnej siete, ktorá súvisí so sťahovaním pobočky do nových priestorov.

„Mimo prevádzky budú telefóny a výpočtová technika. Pre klientov bude zabezpečené poskytovanie informácií a vybavovanie agendy v čo najväčšom možnom rozsahu. Prevádzka podateľne bude prístupná v čase od 8,00 do 12,00 hod.,“ uviedol Remeň.

V pondelok, 24. októbra, budú klienti vybavení v obvyklom pracovnom čase, už v novej budove. „Zvýši sa komfort klientov pri ich obsluhe našimi zamestnancami. Na prízemí bude pokladňa, podateľňa, ambulancie posudkových lekárov a klientske centrum, kde si klient vybaví na jednom mieste všetko potrebné. Klientske centrum bude klimatizované,“ avizuje riaditeľ pobočky. Ako dodal, pripravené je aj parkovisko s kapacitou  22 parkovacích miest.

Podľa pôvodných informácií bolo sťahovanie naplánované na polovicu októbra, podľa slov riaditeľa je však posun termínu v súlade so zmluvnými podmienkami. „Dodávateľ nábytku chcel o týždeň urýchliť zariaďovanie budovy, napokon však dodržal pôvodne stanovené termíny,“ vysvetlil Remeň.

Pobočka Sociálnej poisťovne v súčasnosti sídli v prenajatých priestoroch v centre mesta, prenajímateľom je Jednotný majetkový zväz odborových organizácií v SR. Ako Rimava.sk už informovala, presťahovaním sa do vlastnej budovy Sociálna poisťovňa ušetrí ročne 65 tisíc eur. Zmluvu o dielo na zhotovenie novej stavby podpísalo v novembri 2008 bývalé vedenie Sociálnej poisťovne, zastúpené Dušanom Muňkom. Výstavba novej budovy stála viac ako 4 milióny eur.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross