No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Sociálna poisťovňa má nového riaditeľa, povedie ju viceprimátor Hnúšte

Foto: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Novým riaditeľom pobočky Sociálnej poisťovne v Rimavskej Sobote sa stal viceprimátor Hnúšte, poslanec Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a okresný šéf Hlasu-SD Michal Bagačka. 

Pre Rimava.sk to potvrdil nový riaditeľ. “Je to funkcia, ktorá sa mení s príchodom novej politickej garnitúry. Je to taká realita. Beriem to ako ďalšiu výzvu, pretože už som nejaké pozície zastával. Teším sa na prácu v rámci Sociálnej poisťovne aj s kolektívom,” povedal Bagačka. 

Článok pokračuje pod reklamou


Ako uviedol, ostatné funkcie, ktoré zastáva, mu aj naďalej ostávajú. “Sú to volené funkcie, toho sa to netýka,” dodal. Doplnil, že je ťažké pre neho robiť dopredu závery a hovoriť o veľkých víziách. 

“Čo sa týka fungovania a aj personálneho obsadenia, je to v úplnom poriadku. Moja úloha bude ďalej skvalitňovať služby pre obyvateľov v rámci tejto pobočky a vytvárať adekvátne podmienky pre zamestnancov, aby služby mohli poskytovať,” uzavrel Bagačka. 

Michal Bagačka je viceprimátorom mesta Hnúšťa od roku 2022. V tom istom roku sa dostal aj do Zastupiteľstva BBSK, kde zastáva funkciu poslanca.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross