No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SOŠOS: Učitelia oblečú dresy, zmerajú si sily vo futbale

sosos rimavska sobotaUčitelia a zamestnanci škôl sa stretnú v športovom súboji, svoje sily si zmerajú na tradičnom futbalovom turnaji. Tento rok sa oň organizačne postará rimavskosobotská Stredná odborná škola obchodu a služieb (SOŠOS) na Športovej ulici v spolupráci so Spojenou školou na Okružnej ulici.

Ako Rimava.sk informoval riaditeľ SOŠOS Jaroslav Bagačka, desať tímov proti sebe nastúpi v piatok, 7. februára. "Päť družstiev odohrá zápasy na Spojenej škole, ďalších päť družstiev bude súperiť v telocvični našej školy, kde sa uskutoční aj finálový zápas. Hrá sa o putovný pohár riaditeľov oboch škôl," avizuje riaditeľ SOŠOS.

Turnaj je medzinárodný, keďže prídu aj školské futbalové mužstvá z maďarských miest Eger, Miskolc a Kazincbarcika. Silné zastúpenie však budú mať aj domáci, do bojov o pohár zasiahnu stredné odborné školy, tím základných škôl ako aj tím gymnázia a ďalší. "Okrem najlepších družstiev samozrejme vyhodnotíme aj najšikovnejších jednotlivcov," povedal Jaroslav Bagačka. Podľa jeho slov je turnaj obľúbenou tradíciou a očakávanou športovou a zároveň spoločenskou udalosťou. "Zápasy sa nehrajú za zatvorenými dverami, fanúšikovia budú vítaní," spomenul riaditeľ SOŠOS.

Otvorenie futbalového turnaja sa uskutoční o 8.30 hod. v Strednej odbornej škole obchodu a služieb. Finálový zápas je naplánovaný na 15.00 hod. Vyhodnotenie turnaja a slávnostné odovzdávanie cien bude o 18.00 hod. v reštaurácii Junior Komplex na Železničnej ulici v R. Sobote.

Vlani boli najlepší futbalisti zo Spojenej školy. Kto získa pohár tentokrát?

[nggallery id=1290]

Zdroj: Rimava.sk

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross