No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO/SOŠOS: Zahájili medzinárodný futbalový turnaj, o pohár bojuje deväť družstiev

turnaj-ucitelov-rimavska-sobota1Na Strednej odbornej škole obchodu a služieb (SOŠOS) na Športovej ulici zahájili 21. ročník futbalového turnaja, ktorý škola organizuje v spolupráci so Spojenou školou na Okružnej ulici v Rimavskej Sobote. O putovný pohár riaditeľov týchto škôl si dnes sily zmerá deväť družstiev v dvoch skupinách. Ako na zahájení turnaja uviedol vedúci odboru vzdelávania a kultúry Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Miroslav Martiš, turnaj bol pred rokmi založený, aby sa učitelia a zamestnanci škôl spoznali.

futbal-turnaj-rimavska-sobotaV úvodnom zápase si sily zmerá družstvo základných škôl so Špeciálnou školou v Čerenčanoch. V A skupine budú súperiť ešte s tímom z Kazinbarciky z Maďarska, domácou SOŠOS aj mužstvom z Bardejova. Druhá skupina hrá zápasy v telocvični na Okružnej ulici - SOŠ Miskolc, Gymnázium Rimavská Sobota a SoŠ Rimavská Sobota, ktorí obhajujú minuloročné prvenstvo. Na turnaj neprišlo mužstvo učiteľov z Ózdu.

Kto sa tento rok stane najlepším tímom, sa dozvieme po finálovom zápase najlepších družstiev z obidvoch skupín. Postavia sa proti sebe v telocviči SOŠOS približne o 16.45 hod. Podľa riaditeľa SOŠOS Jaroslava Bagačku sú všetci fanúšikovia vítaní. Vyhodnotenie turnaja a slávnostné odovzdávanie cien bude o 18.00 hod. v reštaurácii Junior Komplex na Železničnej ulici v R. Sobote.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=cPcsFgL97Aw" width="600" height="388"]

[nggallery id=1297]

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross