No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Špičkoví herci odohrajú komédiu o manželstve, priateľstvách i (ne)pravde v R. Sobote už o pár dní + SÚŤAŽ

15. novembra 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Skvelá správa pre milovníkov divadla. Dva manželské páry, s príbehom o nevere a „pravde“, prichádzajú aj do Rimavskej Soboty. S divadelnou komédiou PRAVDA vás budú čakať v Dome kultúry už 22. novembra (v stredu) o 18:00 hod.

S predstavením do nášho mesta zavítajú Marek Majeský, Peter Sklár, Soňa Norisová a Helena Krajčiová.

Michel je úspešný, šarmantný a sexi. A samozrejme, vždy o krok pred ostatnými. To, že už pol roka podvádza svoju manželku so ženou svojho najlepšieho priateľa, považuje za úplne normálnu a prirodzenú vec. Remeslo poloprávd, milosrdných lží a “zahmlievania” na všetky strany, ovláda priam majstrovsky. Je to totiž jeho povinnosť. Nemôže predsa pravdou ubližovať ľuďom, na ktorých mu záleží.

Článok pokračuje pod reklamou


"Keby si ľudia jedného dňa prestali klamať, nezostal by na svete ani jediný pár pokope. Totálna globálna katastrofa. Znamenalo by to vlastne zánik našej civilizácie,“ to sú slová Michela, hlavného predstaviteľa brilantnej komédie Floriana Zellera, v podaní Divadla 13. opona.

Či už s jeho slovami súhlasíte, alebo nie, musíte uznať, že niečo na tom bude. Obzvlášť potom, keď v takejto “životnej filozofii” nezostáva náš hrdina osamotený. Nič totiž nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Dva manželské páry, nevera a všade samá “pravda". 

Vstupné na podujatie je 20 eur, predaj vstupeniek prebieha v Dome kultúry (vchod od tržnice) a na www.kulturars.sk.

Predstavenie trvá 75 minút (bez prestávky), mládeži prístupné od 15 rokov. Do 15 rokov iba v sprievode zákonného zástupcu. Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o štyri lístky na divadelnú komédiu PRAVDA, ktorú si v Rimavskej Sobote môžete užiť 22. novembra o 18:00 hod. v Dome kultúry v R. Sobote.

Súťaž trvá do 20. novembra do 10:00 a následne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú dva lístky na túto brilantnú komédiu.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom predstavení nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross