No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spievanka a Zahrajko sa so Zázračným pokladom vyberú naprieč celým Slovenskom + SÚŤAŽ

21. februára 2024 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Nový dobrodružný koncert – každá krajina ukrýva svoje tajomstvo a krajina Spievankovo nie je výnimkou. Keď boli Spievanka a Zahrajko ešte malí, prisnil sa im nevšedný sen. Sen o truhlici s pokladom, ktorý je ukrytý iba pre nich. Je jasné, že ho musia nájsť.

Pomôcť pri pátraní po poklade k majstrovi netopierovi, ku krtkovi, k čmeliačici a ďalším obľúbeným postavám Spievankova, môžete aj vy, a to 3. marca o 17:00 v priestoroch Domu kultúry v Rimavskej Sobote.

Čo ukrýva tajomná truhlica? Ako poklad najlepšie využiť? Zistíme, že najväčší poklad sa nachádza v našich srdciach, keď pomôžeme druhému. V hlavných úlohách sa predstavia skvelí Peter Szollos a Simona Fedorková.

Článok pokračuje pod reklamou


Koncert trvá približne 60 minút. Aby ste si ho vychutnali čo najlepšie, je odporúčané prísť aspoň 15 minút pred koncertom. Je vhodný pre deti od 2 rokov. Na konci predstavenia sú vám k dispozícií Spievanka a Zahrajko na spoločné fotenie. Svoj zážitok z koncertu môžete aj zdieľať s hashtagom #koncertSpievankovo.

Vstupné na podujatie je 14 eur, predaj vstupeniek prebieha v Kine ORBIS, Dome kultúry a online na www.kulturars.sk. Vstupenku na koncert potrebuje každý divák bez ohľadu na vek. 


SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o štyri lístky na toto zázračné podujatie, ktoré si rozdelia dvaja výhercovia.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, kde nájdete všetky podmienky súťaže. Súťaž trvá do 28. februára do 15:00 hod. a my následne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dva lístky na Zázračný poklad Spievankova.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross