No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Športovcami roka 2021 sú Kyseľová, Sklenárik a Cabanová

4. mája 2022 | | |  | 

JESENSKÉ - Okresný zbor telesnej kultúry (OZTK) rozhodol o víťazoch ankety Športovec roka 2021. Slávnostný galavečer sa konal v kultúrnom dome v Jesenskom. 

Okrem vyhodnocovania najúspešnejších športovcov sa na javisku predstavili aj deti z materskej školy v Jesenskom, zo Základnej umeleckej školy v Jesenskom, ale aj folklórny súbor. 

Článok pokračuje pod reklamou


V hľadisku sedeli aj rôzni predstavitelia samospráv, ako napríklad primátorka mesta Tornaľa Anna Szögedi, primátor Jelšavy Milan Kolesár či predseda Oblastného futbalového zväzu Rimavská Sobota a poslanec mestského zastupiteľstva v Hnúšti Marian Petrok. 

Ako prvou ocenenou kategóriou boli žiaci. Tretie miesto obsadila Evelin Miháliyová z Lukostreleckého klubu Bašta. Na druhom mieste skončila Timea Morová z Taekwondo klub Hnúšťa. Víťazom žiackej kategórie sa stal Markus Sklenárik z Klubu biatlonu Magnezit Revúca. 

Článok pokračuje pod reklamou


V kategórii dorastencov obsadil tretie miesto Dávid Balog z Kulturistického oddielu Magnezit Revúca. Druhú priečku získal tenista Rimavskej Soboty Pavel Keľo, ktorý vyhral súťaž v internetovom hlasovaní, keď získal najviac hlasov. Víťazom dorasteneckej kategórie sa stala Ivana Kyseľová z Taekwondo klub Hnúšťa.

Kategória dospelých priniesla tretie miesto lukostrelcovi z Lukostreleckého klubu Bašta Tiborovi Lévayovi. Na druhom mieste skončila Natália Poprocká z Kulturistického oddielu Magnezit Revúca. Víťazom tejto kategórie sa stala cyklistka Oľga Cabanová (Cyklistický klub Rimavská Sobota).

Čo sa týka kolektívov, na treťom mieste sa umiestnil Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota, druhú priečku obsadil Lukostrelecký Klub Bašta - Bástya Íjász Klub a víťazom sa stal Taekwondo klub Hnúšťa.

Všetkým úspešným športovcom blahoželáme a prajeme im veľa úspechov. 

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross