No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ŠPORTOVÝ DEŇ: Cvičiť bude celé námestie, príde Norbi Schobert aj Réka Rubint

Update Fitness DayVeľkolepý športový deň Update Fitness Day zažije Rimavská Sobota v sobotu, 14. júna. Od 13.00 hod. zaplnia Hlavné námestie športové tenisky, úsmevy na tvárach a v neposlednom rade známe osobnosti, s ktorými budú cvičiť malí aj veľkí.

Hlavnými hosťami športového popoludnia bude populárny Norbert Schobert (RETRO AEROBIC) a tiež sympatická Réka Rubint (ALAKREFORM). Na pódiu nesmie chýbať ani Peťo Együd (Rock Body tréning), Saška (FIT YOGA) či Ivan (Zumba).

Okrem pohybu a spoločného cvičenia bude na programe aj módna prehliadka, počas ktorej sa predstavia BELDI, SAM (Rim. Sobota), LA DIVA (Lučenec), SUGARBIRD (LC), MAYO CHIX (Hlavné námestie v RS). O styling modeliek sa postarajú profesionálni vizážisti, kaderníci a flóristi, ktorí predstavia najnovšie trendy líčenia a účesové inšpirácie na letnú sezónu.

Zaujímavý program čaká aj na deti, príde Zumba „princess“ Fanny, najmenších poteší skákací hrad, maľovanie na tvár a oveľa viac. Občerstviť sa môžete nápojmi a pochutinami v Norbi Update stánku a v Norbi Update predajni na Hlavnom námestí.

Vstupenky na rodinné popoludnie plné zábavy sú už v predaji - v Norbi Update na Hlavnom námestí, za 4 eurá (priamo na mieste budú stáť 5 eur). Deti do 12 rokov majú vstup zdarma.

Update Fitness Day

Zdroj: Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross