No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Športový deň mal veľký úspech, prilákal okolo dvesto ľudí

Urobiť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa bolo cieľom Športového dňa pre zdravie, ktorý sa v sobotu, 20. apríla, po prvýkrát konal v estrádnej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote. Prilákal približne dvesto ľudí, na dievčatá a ženy rôznych vekových kategórií čakal pestrý program. Atmosféra v sále bola dôkazom toho, že premiérový Športový deň s Norbi Update sa vydaril na výbornú.

„Chceme propagovať zdravý životný štýl a cvičenie k nemu patrí, preto sme usporiadali Športový deň. S účasťou sme maximálne spokojní,“ uviedla pre Rimava.sk organizátorka podujatia Mária Gáliková z Norbi Update v Rimavskej Sobote. Ako spomenula, do priestorov Mestského kultúrneho strediska (partner podujatia) si prišli zacvičiť nielen Rimavskosoboťanky, ale aj športovkyne z okolia a dokonca aj z Maďarska. Spoločne absolvovali „maratón“ rock body, aerobicu, zumby aj cvičenie s majsterkou v karate Dorotou Balciarovou.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=ATKlBj6IzGw" width="600" height="388"]

O výbornú náladu nebola núdza, svojim hudobným umením k nej tiež prispel Marchello Conguero (live perkusie), pre účastníčky Športového dňa bola navyše pripravená aj módna prehliadka z butiku Greko.

Ako organizátorka podujatia uviedla, Športový deň určite zopakujú. „V lete plánujeme zorganizovať niečo podobné na Kurinci, pod holým nebom,“ prezradila.

[nggallery id=975]

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross