No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spravodajský portál Rimava.sk – Píšeme pre vás už 15 rokov

16. decembra 2022 | |  | 

Internetový spravodajský portál Rimava.sk je tu pre vás už 15 rokov. Za tento čas sme vám priniesli viac ako 20-tisíc článkov a máme viac ako 100-tisíc čitateľov.

Spravodajský portál Rimava.sk je tradičným médiom, ktoré ľudia poznajú už 15 rokov. V súčasnosti patrí do najčítanejšej mediálnej skupiny na juhu Slovenska – mediálna.sk a spolupracuje s partnerskými spravodajskými portálmi Novohradské.sk a Echoviny.sk. Do tejto skupiny sa približne pred rokom pridali aj tri inzertné skupiny na sociálnej sieti Facebook – Inzeráty RS a okolie, Inzeráty Lučenec a blízke okolie a Inzercia a Novinky LC,RS,PT,VK,RA, do ktorých denne pribúdajú desiatky inzerujúcich členov so svojimi inzerátmi a ponukami.

Píšeme o vás pre vás. Ďakujeme, že
nás čítate.

Na Rimava.sk nájdete najväčší výber obedového menu v meste Rimavská Sobota a širokú ponuku inzerátov z regiónov Gemer-Malohont a Novohrad.

Mesačne má portál Rimava.sk viac ako jeden milión zobrazení stránky a viac ako 330-tisíc návštev portálu celkovo. Na sociálnej sieti Facebook ho sleduje viac ako 23-tisíc ľudí.

Na portáli Rimava.sk vám neprinášame iba informácie z diania v našich regiónoch, ale pomáhame aj miestnym firmám lepšie predávať. Ponúkame vám možnosť zviditeľniť sa na našich stránkach prostredníctvom PR článkov, vďaka ktorým vás uvidia státisíce čitateľov, alebo pomocou firemných bannerov, na ktorých sa vaša reklama zobrazuje celý deň, každý deň.


Ak ešte váhate, či chcete zviditeľniť vašu firmu, pomôžeme vám rozhodnúť sa. Je to jednoduché.
Stačí zavolať – 0902 126 561 alebo napísať – [email protected] a my vám pomôžeme.
Digitálna reklama je budúcnosťou nás všetkých. Buďte aj vy online.


Vďaka tomu, že nás čítate, vás denne dokážeme informovať a prinášať čerstvé novinky z diania v našich regiónoch. Portál Rimava.sk nie je iba spravodajským dejiskom, Rimava.sk združuje ľudí na jednom mieste.


ĎAKUJEME vám za vašu priazeň a sme radi, že sme tu spoločne už 15 rokov.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross