No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ŠTEFAN OROSZ: Trinásť dôvodov, prečo chcem byť Vaším primátorom

11. novembra 2014 |  | |

Bilboard Orosz perexUž o pár dní pôjdeme voliť. Rozhodneme, kto bude najbližšie štyri roky na čele mesta, kto nás bude zastupovať v mestskom parlamente. Zamestnanosť, rozvoj, školstvo, bezpečnosť a čistota v uliciach, kultúra, šport – už viete, čo všetko by som ako primátor Rimavskej Soboty v týchto oblastiach zmenil k lepšiemu. Viete, že som sa verejne prihlásil k zásadám správnych kandidátov, k opatreniam, ktoré povedú k otvorenejšej a efektívnejšej samospráve.

Chcem, aby Rimavská Sobota bola krajším miestom pre život a viem, ako na to. To bol dôvod, prečo som sa rozhodol kandidovať na primátora Rimavskej Soboty.

Tu je 13 dôvodov, prečo ma voliť:

1. Som mladý, nezaťažený minulosťou, mám elán, ale aj skúsenosti. Som plný energie a ponúkam nový štýl vedenia mesta: premyslenejší, lacnejší, pružnejší a bližší k Vám.

2. V Rimavskej Sobote si predstavujem svoju budúcnosť aj budúcnosť svojich detí. Chcem lepšie mesto pre naše deti.

3. Poznám samosprávu, niekoľko rokov som pracoval na mestskom úrade. Ako riaditeľ jednej z najväčších škôl v regióne viem dosť o manažmente veľkej organizácie.

4. Mám skúsenosti s projektmi, viem ako zohnať peniaze na rozvoj mesta bez úveru.

5. Poznám kompromisy. Budem primátorom všetkých, bez ohľadu na politický dres či národnosť. S poslancami budem hľadať riešenia, nie spory.

6. Viem, že mnoho problémov Rimavskosoboťanov vyplýva z nezamestnanosti. Tvorba nových pracovných miest a podpora podnikania je životne dôležitá, urobím pre to všetko!

7. Prijal som etické záväzky, ktoré povedú k lepšej, otvorenejšej a efektívnejšej samospráve - pozrite si ich...

8. Nikomu nie som nič dlžný. Môj post a ani chod mesta nebude závislý od politických rozhodnutí a od obchodných záujmov.

9. Uvedomujem si, aké dôležité sú dobré podmienky v školách. Školské zariadenia v Rimavskej Sobote potrebujú pomocnú ruku od mesta.

10. Chcem spravodlivú podporu športu v meste, chcem, aby sme podporili a udržali si naše mladé talenty doma!

11. Daň za psov využijem na zlepšenie podmienok pre majiteľov psov. Útulok pre opustené zvieratá mal byť dávno zriadený, budem konať.

12. Dobudovaním rekreačnej oblasti Kurinec a spoluprácou s okolitými obcami a mestami posilním cestovný ruch v našom regióne.

13. Záleží mi na kvalitných kultúrnych a spoločenských podujatiach, na uznávaní tradícií. Chcem, aby sa občania stretávali, aby mali príležitosť zabaviť sa a oddýchnuť si. Môj cieľ je jednoduchý: aby sa Soboťania viac usmievali. 🙂

bilboard Orosz

Ďalšie informácie a novinky nájdete na webstránke www.orosz2014.sk/sk

Súvisiace články:

PR článok – platená inzercia
Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross