No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Strávte so svojimi deťmi deň na ranči, čaká na nich bohatý program a veľa zábavy

Detská párty na Trpaslíkovom ranči v roku 2022. Foto: archív I. Plavuchová

OŽĎANY/TEHLOVŇA – Nemáte program pre svoje deti na najbližšiu sobotu, 16. septembra? Radi by ste s nimi strávili deň plný zábavy na čerstvom vzduchu? Máme pre vás vynikajúci tip.

V priestoroch Trpaslíkovho ranča na vás bude čakať už tretí ročník Detskej párty so začiatkom o 11-tej hodine. Na deti bude čakať okrem jazdy na koni aj mnoho ďalších zábavných aktivít.

Článok pokračuje pod reklamou


Na deti budú čakať koníky, budú sa môcť previezť veľkým traktorom, môžu si zaskákať na trampolíne a v skákacom hrade, pripravené budú pre ne rôzne hry, súťaže, lukostreľba, maľovanie na tvár a detská tombola.

"Rozlúčime sa spolu s letom vo veľkom štýle. Vy, naši vyťažení rodičia si poriadne oddýchnete. Čaká nás napríklad aj súťaž Malý farmárik, ale pripravené budú aj stánky s ručnými výrobkami. Detičky sa poriadne vyhrajú a zabavia, ako sa na farmárikov patrí. My sa budeme tešiť aj na naše ,staré´ tváričky a taktiež sa potešíme aj tým novým. Veríme tomu, že sa nás zíde opäť veľa v tej najlepšej nálade, pri našich milovaných koníkoch a že nám aj to počasie dopraje. V prípade, že nedopraje, párty bude, ale zvolíme iný termín," pozýva všetkých na osobné stretnutie organizátorka podujatia Iveta Plavuchová.

Milovníkov štvornohých miláčikov čaká aj canis show so špeciálne cvičeným terapeutickým psíkom. K dispozícii bude aj občerstvenie.

Vstupné na podujatie je dobrovoľné a vyzbierané finančné príspevky budú využité na starostlivosť o zvieratá a na rekonštrukciu stajne.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross