No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Stupne víťazov na Bratislavskom pohári patrili aj členom Karate Klubu Revúca

27. marca 2023 | | |  | 
Zdroj foto: Karate Klub Revúca

REVÚCA – Poslednú marcovú nedeľu (26. marca) sa členovia Karate Klubu Revúca zúčastnili 2. kola Bratislavského pohára, ktoré sa konalo v športovej hale vo Viničnom.

Ako avizoval vedúci Karate Klubu Revúca a tréner Rashid Bunjatov, najúspešnejšou členkou výpravy z revúckeho klubu bola Eliška Lácová, študentka 2. ročníka Gymnázia Martina Kukučína v Revúcej.

Článok pokračuje pod reklamou


"Eliška získala zlato v kategórii kata (súborné cvičenia) seniorky. V kategórii kata staršie juniorky (18-20 rokov) vybojovala striebornú medailu a cenný kov rovnakého lesku dosiahla aj v disciplíne kumite (športový zápas) juniorky open," priblížil tréner.

Výborné výsledky zaznamenala Alica Rajec, ktorá vybojovala v disciplíne kata mladšie žiačky (8-9 rokov), striebornú medailu a na 2. mieste skončila aj v športovom zápase do 32 kg. "Svoju úspešnú súťažnú premiéru si pripísal Lukáš Siman, keď medzi chlapcami (6-7 rokov) do 26 kg, vybojoval medailu strieborného lesku. Tesne mu uniklo medailové umiestnenie aj v katách, kde obsadil konečné 4. miesto."

Dobrý výsledok dosiahol aj Teo Goldschmidt, ktorý mal veľmi blízko k zisku medailového umiestnenia, keď obsadil 4. miesto v športovom zápase mladších žiakov. "Škoda, že sa viacerí nádejní pretekári z našich radov nemohli kvôli zdravotným problémom zúčastniť na tejto súťaži. Za dôstojnú reprezentáciu klubu ďakujeme našim členom," dodal Bunjatov.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross