No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Súd s obvinenými zo závažnej mravnostnej trestnej činnosti opäť odročili

Počas novembrovej policajnej razie v roku 2017 v obciach Hodejov, Blhovce a na Močiari pri Rimavských Janovciach zadržali muži zákona tri osoby z okresu Rimavská Sobota. Viliam B., Ladislav B. a Jozef B. boli zadržaní v spojitosti so závažnou mravnostnou trestnou činnosťou. Takmer po roku sa postavili pred sudcu Okresného súdu v Rimavskej Sobote. Ten pojednávanie už dvakrát odročil.

Prvé pojednávanie mali obvinení ešte v priebehu septembra a druhé začiatkom októbra. Ako ďalej Rimava.sk informovala Nina Spurná, hovorkyňa Krajského súdu Banská Bystrica, dôvodom odročenia bolo doplnenie dokazovania. V poradí tretie pojednávanie podľa Spurnej sudca stanovil na 15. november. Bude to takmer rok, kedy sa obvinení už po tretí raz postavia pred sudcu.

Príslušníci Národnej protizločineckej jednotky Národnej kriminálnej agentúry zasahovali na vyššie uvedených miestach v utorok, 7. novembra. Výsledkom razie boli traja obvinený. Pričom Viliam B. a Ladislav B. čelia obvineniu zo zločinu sexuálneho zneužívania a prečinu súlože medzi príbuznými. Jozef B. bol obvinený zo zločinu sexuálneho zneužívania.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross