No active "ca-sidebar-197687" sidebar

SÚŤAŽ: Opäť hľadajú najkrajšie fotografie regiónu

fotosutazMalí aj veľkí, amatérski aj profesionálni fotografi môžu opäť prezentovať svoj vlastný pohľad na región. Miestna akčná skupina (MAS) Malohont vyhlásila fotografickú súťaž, v ktorej hľadajú najkrajšiu fotografiu regiónu v troch kategóriách: život na vidieku, prírodné zaujímavosti a kultúrne dedičstvo. Súťažné zábery možno posielať do konca mája.

Ako pre Rimava.sk ďalej uviedla manažérka MAS Miroslava Vargová, jednotlivé kategórie ponúkajú široký priestor na zachytenie kultúrnych pamiatok, zachovaných prvkov ľudovej architektúry, remesiel a tradícií, cez rôzne prírodné útvary a krásy až po každodenné činnosti na vidieku či podujatia konajúce sa v regióne.

"Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto v regióne žije, pôsobí alebo má k nemu akýkoľvek iný pozitívny vzťah, podmienkou však je, aby na súťažných fotografiách boli zachytené zaujímavosti z územia MAS," zdôraznila Vargová a spomenula, že súťaž sa tentokrát koná v rámci projektu česko - slovenskej spolupráce.

Vybrané fotografie potešia nielen divákov na výstavách, ale aj v propagačných materiáloch ako sú pohľadnice či mapy, ktoré MAS pripravuje pre návštevníkov i obyvateľov regiónu.

Súťaž vyhodnotia do týždňa po ukončení súťaže, výsledky vyhlásia na jeseň. Osobitne ocenení budú aj víťazi verejného hlasovania, ktoré bude prebiehať v júni na Facebook-u.

Fotografie posielajte najneskôr do 31. mája 2014 na mailovú adresu [email protected]

Fotosúťaž vyhlásila Miestna akčná skupina MALOHONT spoločne s partnerskými miestnymi akčnými skupinami MAS Hříběcí hory a MAS Společná cesta z Českej republiky v rámci projektu nadnárodnej spolupráce Spoločne sme na koni. Projekt je spolufinancovaný Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka v rámci Programu rozvoja vidieka SR 2007 - 2013 a Programu rozvoje venkova ČR 2007 - 2013.

Viac info o súťaži nájdete aj po kliknutí na tento odkaz.

fotosutaz

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross